Teie ettevõtte kontoga seotud kliendinumber on blokeeritud. Kui teil on küsimusi, võtke ühendust oma ettevõtte administraatoriga või kirjutage aadressile [email protected].

Etra Balti AS

Etra Balti AS on asutatud aastal 1993. Tegutsemise algaastatel olime spetsialiseerunud kõrgekvaliteetsete kummide ja plastmasside maaletoomisele ja töötlemisele. Aja jooksul on toodete ja teenuste valik oluliselt laienenud. Tänapäeval pakub Etra väga laia tööstusele suunatud toodete ja teenuste valikut. Meie slogan, Etra Your Industrial Partner, väljendab meie soovi olla oma klientidele tugev partner nii tööstustoodete ja teenuste pakkujana kui ka usaldusväärsete ja mõlemapoolselt kasu toovate suhete loojana. Pürgime selles suunas, et meie kliendid saaksid enamuse oma soovidest ja vajadustest rahuldatud ühes kohas ja läbi selle säästavad ettevõtted oma aega ja raha.

Alates 2008 aastast oleme Soome firma Etra Oy tütarettevõte ja kuulume Etola Gruppi. Etola Grupp on Soome kontsern, mis hõlmab endas mitmeid tööstusele suunatuid ettevõtteid, mis teevad omavahel tihedat koostööd.

Etola Grupi käive on lähedale 450 miljonit eurot ja annab tööd u. 1550 inimesele.