Teie ettevõtte kontoga seotud kliendinumber on blokeeritud. Kui teil on küsimusi, võtke ühendust oma ettevõtte administraatoriga või kirjutage aadressile [email protected].

Plastdetailide tootmine

Meie masinad toodavad tehnilistest plastidest töötlusmeetoditega vastavalt joonistele liug- ja kuluvaid detaile, laagreid, pukse, rullikuid, rattaid, juhte, püstikuplokke jms masinaehituskomponente. Plastitöötlemisel kasutame kaasaegset CNC masinabaasi, millega valmistame plastikust lehtedest, vardadest ja torudest plastkomponente nt. masina- ja seadmeehitusele, protsessitööstusele, paberi- ja metsatööstusele, keemiatööstusele, laevaehitusele ning toiduaine- ja farmaatsiatööstusele. Oleme teie toeks plasttoote disainimisel ning meie poolt toodetavatele toodetele on olemas materjalisertifikaadid vastavalt teie vajadustele.

 

Võtke ühendust

Tooted ja teenused

  • Pakume rikkalikku valikut tehnilisi plastmaterjale, nende hulgas ka kõrgete temperatuuride jaoks mõelduid.
  • Töötleme ja toodame kvaliteetseid plastdetaile vastavalt joonistele.
  • Ladustame kliendispetsiifilisi tooraineid ja valmistooteid.
  • Pakime lõpptooted vastavalt klientide soovidele.
  • Tarnime tooteid kiiresti ja paindlikult.

Materjalid ja tarnijad

Valmistame tooteid tehniliselt kvaliteetsetest plastmaterjalidest ja aitame kliente vajalike detailide projekteerimise ja joonestamisega. Üks meie peamisi materjalitarnijaid on oma valdkonna juhtiv tootja Mitsubishi Chemical Advanced Materials (endine Quadrant).

Tehniline plast

Tarnime nt. järgmiseid plaste: polüamiidid (PA), polüatsetaalid (POM), polüetüleentereftalaat (PETP), UHMW PE 1000, PE 500, PE 300, polütetrafluoroetüleen (PTFE), polüvinüülideenfluoriid (PVDF), polüpropüleen (PP), fenoolplastid (PF), Polüuretaan (PUR), polübensimidasool (PBI), polüamiidimiid (PAI), polüeetereetketoon (PEEK), polüfenüleensulfiid PPS, polüfenüülsulfoon (PPSU1000), polüeeterimiid (PEI), polüsulfoon (PSU)

Projekteerimise- , joonestamise ja kalkuleerimiseteenus

Materjalide valikul tuleb arvestada muuhulgas materjali(de) pingeid, tõmbetugevust, kasutustemperatuuri, soojuspaisumistegurit, veeimavust, keemilist vastupidavust ning hõõrdetegurit, mis kõik mõjutavad oluliselt õiget valikut valikut.

Meie projekteerimis- ja kalkuleerimisteenus määrab teie jaoks nt. laagrite lõtku, pinnasurve, PV-väärtused ja detaili kandevõime.

Pakume oma klientidele tehnilise plasti koolitust.

Kvaliteet ja sertifikaadid

Kõigi meie protsesside põhieesmärk on kõrge kvaliteet. Vajadusel on toodetel 100% jälgitavus alates kasutatud toorainest kuni lõpptooteni. Kvaliteetne mõtlemine koos professionaalsuse, uusima tootmistehnoloogia ja kaasaegsete tootmisrajatistega tagavad parima võimaliku lõpptulemuse.

Kõigi toodete mõõtmistabelid. Vajadusel kasutame kliendi enda tabeleid.

Profiili ja pinna kvaliteedi mõõtmine.

Tootmistehnoloogia

Kaasaegsed masinad koos graafilise tootmise kavandamisega tagavad lõpptoote kõrge kvaliteedi ja suurepärase tarnekindluse. Investeerime pidevalt kulutõhusatesse uuendustesse, mis lisavad klientidele lisaväärtust.

  • Automaatne saagimine
  • Automatiseeritud viieteljeline töötlemine
  • CNC töötlemine
  • Plastide keevitamine
  • Osaline kooste