Peterburi tee 101A

Sihtnumber: 13812

6012 836 üldtelefon
6012 701 raamatupidamine
6014 676 fax
6012 834 fax
tallinn@etra.ee

Avatud: E-R 08.00-16.30

Töötajad

Tarmo Rosenberg
Tegevdirektor
 
Telefon: 53 322 100
E-mail: tarmo.rosenberg@etra.fi
 
Marko Järvela
Müügijuht
 
Telefon: 53 047 113
E-mail: marko.jarvela@etra.ee
Tegevusala: CRC-keemia, NITTO teibid, Panduit tooted.

 

Ulvi Laht
Pearaamatupidaja

 
Telefon: 6012701
E-mail: ulvi.laht@etra.ee
 
Mart Vaikjärv
Ostujuht 
 
Telefon: 52 28 557
E-mail: mart.vaikjarv@etra.ee
 
 
Andres Sooba
Suurkliendihaldur
 
Telefon: 53 401 770
E-mail:andres.sooba@etra.ee
Tegevusala: Tööstuslikud rattad MANNER, isikukaitsevahendid.

 

 

Aivar Võsar
Suurkliendihaldur
 
Telefon: 53 487 884
E-mail: aivar.vosar@etra.ee
Tegevusala: Tehnilised kummid, vesilõikus, tihendid
Urmas Eha
Kliendihaldur
 
Telefon: 53 464 075
E-mail: urmas.eha@etra.ee
Tegevusala: Isikukaitsevahendid
Lauri Lukas
Müügiinsener
 
Telefon: 50 799 11
E-mail: lauri.lukas@etra.ee
Tegevusala: Tehniliste plastmasside müük ja saagimine, voolikud ning tarvikud, tihendid.

 

 

Aimar Lapa
Müük
 
Telefon: 6012836
E-mail: aimar.lapa@etra.ee

Andres Sukovitsõn
Tootmisinsener
 
Telefon: 50 59 164
E-mail: andres.sukovitson@etra.ee
Tegevusala: Treimis- ja freesimistööde korraldamine ning konsultatsioon.