Peterburi tee 101A

Sihtnumber: 13812

6012 836 üldtelefon
6012 701 raamatupidamine
6014 676 fax
6012 834 fax
tallinn@etra.ee

Avatud: E-R 08.00-16.30

Töötajad

Tarmo Rosenberg
Tegevdirektor
 
Telefon: 53 322 100
E-mail: tarmo.rosenberg@etra.fi
 
Ulvi Laht
Pearaamatupidaja
 
Telefon: 6012701
E-mail: ulvi@etra.ee
Andres Sooba
Arendusjuht
 
Telefon: 53 401 770
E-mail:andres.sooba@etra.ee
Tegevusala: Tööstuslikud rattad MANNER, isikukaitsevahendid.

 

 

Marko Järvela
Tootejuht
 
Telefon: 53 047 113
E-mail: marko@etra.ee
Tegevusala: CRC-keemia, NITTO teibid, Panduit tooted.

 

Lauri Lukas
Müügiinsener
 
Telefon: 50 799 11
E-mail: lauri@etra.ee
Tegevusala: Tehniliste plastmasside müük ja saagimine, voolikud ning tarvikud, tihendid.

 

 

Mart Vaikjärv
Ostujuht 
 
Telefon: 52 28 557
E-mail: mart@etra.ee 

Andres Sukovitsõn
Tootmisinsener
 
Telefon: 50 59 164
E-mail: andres@etra.ee
Tegevusala: Treimis- ja freesimistööde korraldamine ning konsultatsioon.

 

Aimar Lapa
Müük
 
Telefon: 6012836
E-mail: aimar@etra.ee

Aivar Võsar
Tootejuht
 
Telefon: 53 487 884
E-mail: aivar@etra.ee
Tegevusala: Tehnilised kummid, vesilõikus, tihendid